Uşak Kosgeb Girişimcilik Kursu

Kosgeb Uşak girişimcilik kursu kayıtları ne zaman, başlayacak diye yanıt arayanlar aşağıdaki bilgiler vasıtası ile kolayca öğrenebilir. Bu sayede faizsiz kredi veya hibe kredilerden kosgeb destekleri sayesinde yararlanmak mümkün!

Kosgeb Uşak Kursu

Bildiğiniz gibi kosgeb üzerinden devlet destekleri alarak, var olan iş yerinizi büyütebilir veya sıfırdan iş yeri açma kredisi sayesinde destek alarak işletme sahibi olabilirsiniz. Bunun için öncelikle girişimcilik kursuna katılmanız gerekiyor. En önemlisi de kurs öğretim aşamasında sizlere sunulan eğitimlerden biri olan kosgeb iş planı örnekleri edinerek, ne tür iş yeri açacağınıza dair tüm planları sunmanız gerekmekte. Bunun için bu eğitimler oldukça önemli olup, 1 hafta sürecek eğitimlere katılmanız gerekmekte.

Girişimcilik eğitimi alanlar sonraki aşamada iş planı örneklerini kosgeb il müdürlüğüne sunarak, projenin onay alması durumda ya hibe kredi yada faizsiz esnaf kredisinden yararlanacak. Her yıl binlerce kişiye destek olan kosgeb, bu sayede işe atılmayı düşünen gençlere, hanımlara ve kobilere büyük kolaylıklar sağlamakta.

Uşak Kosgeb Girişimcilik Kursu Ne Zaman?

Yayın için; Başlangıç Tarihi: 23 Ocak 2019 Çarşamba – Bitiş Tarihi: 30 Aralık 2019 Pazartesi

KOSGEB Uşak Müdürlüğü tarafından tüm KOBİ ve girişimcilere yıl boyunca KOSGEB Destekleri konusunda bilgilendirme eğitimleri düzenlenecektir.

Eğitim Konuları:

– Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri,

– Girişimcilik Destekleri,

– İşletme Geliştirme Destekleri,

– Diğer KOSGEB Destekleri,

– Soru-cevap

Tarih ve Saat:

Hafta içi her Pazartesi – Çarşamba günleri saat 10:00

Adres:

KOSGEB Uşak Müdürlüğü

Kemalöz Mah. Atatürk Bul. No:97/A UŞAK

Tel: 0276 224 02 34

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git