Kütahya Kosgeb Girişimcilik Kursu

Kosgeb Kütahya girişimcilik kursu kayıtları ne zaman, başlayacak diye yanıt arayanlar aşağıdaki bilgiler vasıtası ile kolayca öğrenebilir. Bu sayede faizsiz kredi veya hibe kredilerden kosgeb destekleri sayesinde yararlanmak mümkün!

Kosgeb Kütahya Kursu

Bildiğiniz gibi kosgeb üzerinden devlet destekleri alarak, var olan iş yerinizi büyütebilir veya sıfırdan iş yeri açma kredisi sayesinde destek alarak işletme sahibi olabilirsiniz. Bunun için öncelikle girişimcilik kursuna katılmanız gerekiyor. En önemlisi de kurs öğretim aşamasında sizlere sunulan eğitimlerden biri olan kosgeb iş planı örnekleri edinerek, ne tür iş yeri açacağınıza dair tüm planları sunmanız gerekmekte. Bunun için bu eğitimler oldukça önemli olup, 1 hafta sürecek eğitimlere katılmanız gerekmekte.

Girişimcilik eğitimi alanlar sonraki aşamada iş planı örneklerini kosgeb il müdürlüğüne sunarak, projenin onay alması durumda ya hibe kredi yada faizsiz esnaf kredisinden yararlanacak. Her yıl binlerce kişiye destek olan kosgeb, bu sayede işe atılmayı düşünen gençlere, hanımlara ve kobilere büyük kolaylıklar sağlamakta.

Kütahya Kosgeb Girişimcilik Kursu Ne Zaman

Yayın için; Başlangıç Tarihi: 7 Ocak 2019 Pazartesi – Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2019 Salı

KOSGEB Kütahya Müdürlüğü tarafından, 2019 yılı içerisinde tüm yıl boyunca devam edecek olan KOSGEB DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME semineri yapılacaktır. Bilgilendirme  takvimi aşağıda ilginize sunulmuştur.

TOPLANTI KONUSU TARİH SAAT TOPLANTI YERİ
KOSGEB Destek Programları 2019 Yılı (Her Hafta Çarşamba Günü) 11.00-12.30 KOSGEB KÜTAHYA MÜDÜRLÜĞÜ

TOPLANTI/SEMİNER KONULARI

-Girişimcilik Eğitimi süreci,

-KOSGEB veri tabanı kaydı/güncellenmesi,

-KOSGEB Girişimciliği Geliştirme Destek Programı,

-KOSGEB Destekleri (özet),

-Destekler hakkında  soru-cevap

KATILIM KOŞULLARI

Seminere katılım herkese açık ve  ücretsiz olup, katılımcıların seminer günü ve saatinde Müdürlüğümüzde bulunmaları  yeterli olacaktır.

TOPLANTI YERİ ADRESİ

KOSGEB Kütahya Müdürlüğü

75.Yıl Mah. Dumlupınar Bulvarı No:73/2 Merkez/KÜTAHYA

Tel: 0 274 266 20 94 – 0 274 266 20 95

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git