Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar (2019 DÜŞÜK KOMİSYON)

Komisyonla Kredi Çıkartan Firmalar (2019 DÜŞÜK KOMİSYON)
14 Mart 2019 tarihinde eklendi,

Kredi çıkaran firmalar 2019 yılında düşük bir komisyon ile nakit paralı krediniz cebinizde olabilir. Üstelik yüksek limitli düşük faiz oranı şeklinde ayarlanması, kredi komisyoncuları ile mümkün! Kredi çekerken bankalar sizlerin kredi notuna (KKB) bakarak son kararı vermektedir. Genelde düşük limitli kredi başvuruları 15.000 liraya kadar ön onaysız olarak onaylanıyor. Ancak yüksek limitli kredi taleplerinde bankalar, şahıslardan ; kredi notu, gelir belgesi, sigorta veya bağkur durumu veya kefil talep edebiliyor. Bu nedenle notu elverişli olmayanlar soluğu komisyonlu kredi çıkaran faktöring firmalarından yana tercihlerini kullanabilir.

Komisyonla Kredi

Kredi almak ve kredi ile mal ve eşya satın almak günümüzde pek çok kişinin tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. İnsanlar ihtiyaçlarını gerçekleştirmek için bir takım kredi kurumlarından kredi ve finans desteği alırlar. Bu destekler neticesinde ev ve araba gibi taşınır yada taşınmaz mallar satın alabilirler. Günümüzde kredi kurumları ile ilişkisi olmayan insan sayısı oldukça azdır.  Sizler de bu yazımızda komisyonla kredi veren kurumların neler olduğunu ve komisyonlu bir şekilde kredi nasıl alabileceğinizden genel olarak bahsedeceğiz. Komisyon vererek kredi çıkartan pek çok kurum vardır. Bu kurumlara ulaşmak aslında çok kolaydır, ancak insanların dolandırıcı mı acaba diye korkuları vardır. Pek çok kişi bu yüzden bu kurumlardan uzak durmaktadırlar. Çünkü bilindiği gibi piyasada pek çok kişi komisyonla kredi alırken dolandırılmış ve büyük sıkıntılara girmiştir. Bu yüzden komisyon ile kredi alırken dikkatli olmalı, kredi alacağınız yerleri ve kişileri iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Komisyon vererek kredi almak için öncelikle kurumu iyice bilmelisiniz. Kurumun uzun süredir bu işle ilgilendiğini ve sektörde bir takım referansların olduğunu net bir şekilde gözlemlediğiniz taktirde kolay şekilde bu bilgilere erişebilirsiniz.

Kredi çıkaran firmalar hemen her yerde gözümüze ilişiyor. Bu kurumlarla irtibata geçerken dikkatli olmanız gerekmektedir. Sizi kandırarak farklı şekilde dolandırıcılığa kurban gidebilirsiniz. Ayrıca bu kişi ve kurumlarla iş yaptığınızda ciddi anlamda sıkıntılar yaşandığını da bilmekte fayda vardır. Bu yüzden bankalar her zaman size kredi ve finans desteği sunmak için hazırdır. En iyisi ve güzeli bankalarla iletişime geçerek bankalardan kredi ve finans desteği almak olacaktır. Kredi çıkartan firmalar iletişime geçtiğinizde firmanın sizden hangi bilgileri talep ettiğini ve tam olarak ne istediğini iyice öğrenmeli ve bu bağlamda analiz ederek hareket etmelisiniz.

Kredi Çıkartan Firmalar

Kredi komisyoncuları olarak da bilinen bu firmaların temel görevi sizlere kredi çıkartarak alınan kredi üzerinden belli bir miktar kesinti yapmaktır. Örneğin kendi başına 100 bin lira kredi çekmek isteyen bir kişi kendiliğinden bu işi yapamayacağı için kredi başvurusunu ve kredi desteğini bu kurumlar yaparak 100 bin lira kredi çıkardıktan sonra yüzde on kesinti yaparak geri kalan parayı size vermektedir. Yani bu durumda sizin elinize geçecek olan miktar 90 bin lira olacaktır. Bu rakamlar tahmini değerlerdir, net olarak bir miktar belirlenmemiştir. Kredi komisyoncuları en çok büyük şehirlerde yer almaktadırlar. Bu yüzden kredi ve nakit konusunda bir sıkıntıya düştüğünüzde öncelikle yasal olarak kendi başınıza bu işi çözmeye çalışmalısınız.

Bir çok faktöring firmaları güvenilir olmasına rağmen içlerinden bazıları, yüksek komisyon alabilir. Bu nedenle komisyonla kredi konusunda tavsiyemiz düşük limitli kredi onayı veren bankalar ile çalışmanız gerektiği. Çoğu bankalar artık ön onaysız 30000 lira ihtiyaç tüketici kredisi sunarken, bazıları gelir belgesi olmadan da sizlere bu avantajı sunar!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git