Kocaeli Kosgeb Girişimcilik Kursu

Kosgeb Kocaeli girişimcilik kursu kayıtları ne zaman, başlayacak diye yanıt arayanlar aşağıdaki bilgiler vasıtası ile kolayca öğrenebilir. Bu sayede faizsiz kredi veya hibe kredilerden kosgeb destekleri sayesinde yararlanmak mümkün!

Kosgeb Kocaeli Kursu

Bildiğiniz gibi kosgeb üzerinden devlet destekleri alarak, var olan iş yerinizi büyütebilir veya sıfırdan iş yeri açma kredisi sayesinde destek alarak işletme sahibi olabilirsiniz. Bunun için öncelikle girişimcilik kursuna katılmanız gerekiyor. En önemlisi de kurs öğretim aşamasında sizlere sunulan eğitimlerden biri olan kosgeb iş planı örnekleri edinerek, ne tür iş yeri açacağınıza dair tüm planları sunmanız gerekmekte. Bunun için bu eğitimler oldukça önemli olup, 1 hafta sürecek eğitimlere katılmanız gerekmekte.

Girişimcilik eğitimi alanlar sonraki aşamada iş planı örneklerini kosgeb il müdürlüğüne sunarak, projenin onay alması durumda ya hibe kredi yada faizsiz esnaf kredisinden yararlanacak. Her yıl binlerce kişiye destek olan kosgeb, bu sayede işe atılmayı düşünen gençlere, hanımlara ve kobilere büyük kolaylıklar sağlamakta.

Kocaeli Kosgeb Girişimcilik Kursu Ne Zaman?

Yayın için; Başlangıç Tarihi: 11 Şubat 2019 Pazartesi – Bitiş Tarihi: 20 Şubat 2019 Çarşamba
KOSGEB Kocaeli OSB Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK Marmara Teknokent A.Ş. (MARTEK) ‘ de 20 Şubat 2019 tarihinde saat 15:00’da KOSGEB Destek Programları Bilgilendirme Seminerleri yapılacaktır. Seminere katılım herkese açık ve  ücretsiz olup, katılımcıların seminer günü ve saatinde TÜBİTAK Sosyal Tesisler Binası 2. Kat Seminer Salonunda bulunmaları yeterli olacaktır.

 
SEMİNER KONUSU TARİH SAAT SEMİNER YERİ
KOSGEB Destek Programları

1 AR-GE ve İnovasyon Destek Programı

2- İş Birliği Destek Programı

3- KOBİ TEKNOYATIRIM – KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı

4- TEKNOPAZAR – Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı

 

20.02.2019 15:00-18:00 TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Sosyal Tesisler Binası

SEMİNER YERİ ve ADRES:

TÜBİTAK MARMARA TEKNOKENT A.Ş.

TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi 41470 Gebze / KOCAELİ

Tel: 0262 676 62 00

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git